O firmie

Przedstawiamy Państwu ponad 35 lat naszego doświadczenia w branży chłodnictwa i klimatyzacji zarówno układów komercyjnych jak i przemysłowych freonowych. 
 
Przez ten długi okres naszej działalności na rynku jako firma rodzinna wypracowaliśmy sobie renomę stawiając na pierwszym miejscu JAKOŚĆ, PROFESJONALIZM oraz ESTETYKĘ wykonania. Nieustannie poszerzamy wiedzę poprzez różnego rodzaju kursy i szkolenia. Dysponujemy wszelkim niezbędnym sprzętem do wykonywania powierzonych nam robót.
 
Specjalizujemy się w zakresie doradztwa technicznego, sprzedaży, montażu a przede wszystkim obsługi serwisowej instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych.
 
Wykorzystujemy nowoczesne, energooszczędne technologie, powiązane z ODZYSKIEM  CIEPŁA z urządzeń chłodniczych.
 
Zajmujemy się również modernizacją istniejących układów.
 
Od wielu lat współpracujemy z czołowymi na rynku dostawcami urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Dzięki temu staramy się zawsze przygotować Państwu ofertę atrakcyjną cenowo oraz dobieramy sprzęt wysokiej klasy.
 
Zapraszając do współpracy życzymy naszym kontrahentom przemyślanych i trafnych decyzji marketingowych, prowadzących do efektywnego rozwoju Państwa przedsiębiorstwa. 
 
 
©2013 FrigoSerwis

Projekt i wykonanie: gtdesign.pl
frigoserwis
STRONA GŁÓWNA
O FIRMIE
OFERTA
GALERIA
KONTAKT